Inwentaryzacja w hotelu – jak ją sprawnie przeprowadzić?

Szybka inwentaryzacja w hotelu
Inwentaryzacja w hotelu jest kluczowym procesem zarządzania zapasami i aktywami. Zapewnia dokładne informacje na temat ilości i stanu dostępnych zasobów, co pomaga zminimalizować straty, zoptymalizować zapasy i zapewnić doskonałą obsługę gości.

Co zmienia program do hotelowej inwentaryzacji?

Zapomnij o problemie z rozpraszającym się wyposażeniem hotelowym. Przy użyciu oprogramowania dla hotelu możesz bacznie obserwować stan mebli, sprzętu i innych aktywów.
Zwiększasz jakość obsługi gości za sprawą regularnej weryfikacji stanu wyposażenia hotelu w czasie rzeczywistym.
Oszczędzasz pieniądze dzięki stałej kontroli kosztów związanych z modernizacją i nabywaniem nowego wyposażenia.

Zobacz, jak wygląda to w praktyce

„To najlepsza innowacja w inwentaryzacji i zarządzaniu majątkiem jaką widziałem od lat”.

Przemysław Hołowczyc
Prezes firmy wykonującej usługi inwentaryzacji

Skuteczny i szybki spis z natury w hotelu

  1. Unikniesz rozproszenia wyposażenia. Zapomnij o przypadkowej wymianie sprzętu między pokojami dzięki szybkiemu i precyzyjnemu rozpoznawaniu stanu całego wyposażenia w hotelu, włączając w to meble, urządzenia i inne przedmioty.

  2. Zredukujesz wydatki na narzędzia i aktywa. Lepsze zarządzanie i planowanie budżetu Korzystając z danych inwentaryzacyjnych, będziesz w stanie dokładnie zaplanować koszty związane z modernizacją i zakupem nowego wyposażenia.

  3. Pracownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za sprzęt i aktywa firmy. Zapobiegasz kradzieżom i utracie Regularne kontrole stanu i lokalizacji przedmiotów pozwalają wykrywać nieprawidłowości oraz podejrzane działania, co może zabezpieczyć hotel przed stratami finansowymi.

  4. Skrócisz czas przeprowadzania inwentaryzacji nawet o 90%. Nie trać cennego czasu na długotrwałe spisy majątku. Przeprowadzaj inwentaryzację aktywów znacznie szybciej dzięki trwałemu i czytelnemu znakowaniu mienia.

Wybierz metodę inwentaryzacji swojego hotelu

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Zaczekaj!

Zanim opuścisz naszą stronę, pobierz bezpłatne demo programu Szybka Inwentaryzacja.

Przetestuj go w swojej organizacji.